Partner serwisu:

Patronat medialny:

Aktualności

Serdecznie zapraszamy na VII Konferencję Czasopisma Choroby Serca i Naczyń. VI Zimowe Spotkanie Sekcji Farmakoterapii Sercowo Naczyniowej Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, które odbędą się w Sopocie 3-5 grudnia 2015 roku.

...

więcej VII Konferencja Czasopisma Choroby Serca i Naczyń

Serdecznie zapraszamy na VI Spotkanie po EASD połączone z IV Konferencją Czasopisma „Diabetologia Kliniczna”, które odbędzie się w Warszawie w dniach 16–17 października 2015 roku.

...

więcej VI Spotkanie po EASD. IV Konferencja Czasopisma „Diabetologia Kliniczna”

Serdecznie zapraszamy na VII Konferencję Czasopisma Choroby Serca i Naczyń. VI Zimowe Spotkanie Sekcji Farmakoterapii Sercowo Naczyniowej Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, które odbędą się w Sopocie 3-5 grudnia 2015 roku.

Więcej informacji na stronie: www.chorobyserca.viamedica.pl

...

więcej VII Konferencja Czasopisma Choroby Serca i Naczyń. VI Zimowe Spotkanie SFSN PTK

IV Wiosenne Repetytorium z Reumatologii. Katedra Medycyny Rodzinnej GUMed Polskie Towarzystwo Lekarskie, POKLR, Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej, Polskie Towarzystwo Reumatologiczne Oddział Gdański zapraszają na kolejną konferencję szkoleniową Programu Kształcenia Ustawicznego „SEKSTANS”

...

więcej Konferencja SEKSTANS 11 kwietnia 2015 r.

Serdecznie zapraszamy na konferencję POST-ESH BRIEFING Co nowego po Europejskim Kongresie Hipertensjologicznym w Mediolanie w 2015 roku?, która odbędzie się w Gdańsku 18 czerwca 2015 roku.

...

więcej POST-ESH BRIEFING Co nowego po Europejskim Kongresie Hipertensjologicznym w Mediolanie w 2015 roku?

VII Konferencja Nefroedukacja 2015

Data: 26 stycznia 2015

Serdecznie zapraszamy na VII Konferencję Nefroedukacja 2015, która odbędzie się w Warszawie 25 kwietnia 2015 roku.

...

więcej VII Konferencja Nefroedukacja 2015

Serdecznie zapraszamy na II Konferencję Kolegium Lekarzy Specjalistów Geriatrii 2015 i II Spotkanie Ordynatorów Oddziałów Geriatrycznych, które odbędą się w Krakowie 6-7 marca 2015 roku.

...

więcej II Konferencja Kolegium Lek. Specjalistów Geriatrii 2015 i Spotkanie Ordynatorów Oddz.Geriatrycznych

Serdecznie zapraszamy na VII Konferencję „Najnowsze standardy diagnostyczne i terapeutyczne zaburzeń metabolicznych”, która odbędzie się w Poznaniu 7 marca 2015 roku.

...

więcej VII Konferencja „Najnowsze standardy diagnostyczne i terapeutyczne zaburzeń metabolicznych”

Serdecznie zapraszamy do udziału w Repetytorium z diabetologii - Najnowsze zalecenia PTD 2015 r., które odbędzie się w dniach 6-7 lutego 2015 roku w Krakowie.

...

więcej Repetytorium z diabetologii - Najnowsze zalecenia PTD 2015 r.

Serdecznie zapraszamy na Jesienne Repetytorium z Kardiologii i Hipertensjologii, które odbędzie się w Warszawie 10 października 2015 roku.

...

więcej Jesienne Repetytorium z Kardiologii i Hipertensjologii - Warszawa