Partner serwisu:

Patronat medialny:

Aktualności

Forum Medycyny Rodzinnej 1/2017

Data: 5 kwietnia 2017

Właśnie ukazał się nowy numer czasopisma "Forum Medycyny Rodzinnej". Zachęcamy do zapoznania się z artykułami na temat m. in. choroby Hashimoto, suplementacji witaminą D, częstości występowania przedchorobowego zespołu metabolicznego u osób z nadciśnieniem tętniczym czy lekowrażliwości bakterii wywołujących zakażenia układu moczowego u dzieci.

...

więcej Forum Medycyny Rodzinnej 1/2017

Tematem przewodnim tegorocznej XVI Konferencji Dydaktycznej Czasopism „Arterial Hypertension” i „Nadcisnienie Tętnicze w praktyce” będą nowe strategie w leczeniu nadciśnienia tętniczego i prewencji sercowo-naczyniowej. Zachęcamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu (Warszawa, 19–20 maja 2017 roku).

...

więcej XVI Konferencja Dydaktyczna Czasopism „Arterial Hypertension” i „Nadcisnienie Tętnicze w praktyce”

W danich 13–14 października 2017 roku w Gdańsku odbędzie się X Jubileuszowa konferencja czasopisma „Medycyna Paliatywna w Praktyce”.

...

więcej X Jubileuszowa konferencja czasopisma „Medycyna Paliatywna w Praktyce”

Zachęcamy do wzięcia udziału w BEZPŁATNEJ konferencji "Zalecenia kliniczne Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego 2017 — jak optymalnie leczyć cukrzycę i jej powikłania?". Przed nami spotkania w Kielcach, Katowicach, Toruniu i Krakowie.

...

więcej Zalecenia kliniczne Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego 2017

Forum Internistów 2017

Data: 4 kwietnia 2017

Już 22 kwietnia odbędzie się Forum Internistów 2017. Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objął JM Rektor UM w Łodzi Prof. dr hab. n. med. Radzisław Kordek.

...

więcej Forum Internistów 2017

Znajomość wytycznych jest niezbędna w codziennej lekarskiej praktyce klinicznej i ambulatoryjnej. Opierając swoje działania na obowiązujących zaleceniach, optymalizujemy proces diagnostyczno-terapeutyczny i zapewniamy bezpieczeństwo naszym pacjentom. Dlatego zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w V Forum Chorób Sercowo-Naczyniowych z Lipidologią.

...

więcej V Forum Chorób Sercowo-Naczyniowych z Lipidologią — cykl 2017

Konferencja „Serce i Płuca 2016”, odbędzie się 26 listopada 2016 roku w Auditorium Primum im. Prof. Olgierda Narkiewicza w budynku Atheneum Gedanense Novum, al. Zwycięstwa 41/42, 80-210 Gdańsk. Spotkanie poświęcone będzie omawianiu problemów rozpoznania i leczenia chorób serca i płuc.

...

więcej Konferencja „Serce i Płuca 2016” w Gdańsku

Katedra Medycyny Rodzinnej GUMed, Polskie Towarzystwo Lekarskie, POKLR, Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej zapraszają na kolejną konferencję szkoleniową Programu Kształcenia Ustawicznego „SEKSTANS”

...

więcej  Konferencja SEKSTANS 15 października 2016 r. w Gdańsku

Katedra Medycyny Rodzinnej GUMed, Polskie Towarzystwo Lekarskie, POKLR, Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej zapraszają na kolejną konferencję szkoleniową Programu Kształcenia Ustawicznego „SEKSTANS”

...

więcej Konferencja SEKSTANS 18 czerwca 2016 r. w Gdańsku

Uruchomiono program badawczy „MOLTEST BIS” polegający na wykonaniu bezpłatnej tomografii komputerowej płuc oraz badaniu krwi w celu poszukiwania raka płuca.

...

więcej MOLTEST BIS - badania nad testem na raka płuca