Partner serwisu:

Patronat medialny:

Aktualności

Serdecznie zapraszamy na VII Konferencję „Najnowsze standardy diagnostyczne i terapeutyczne zaburzeń metabolicznych”, która odbędzie się w Poznaniu 7 marca 2015 roku.

...

więcej VII Konferencja „Najnowsze standardy diagnostyczne i terapeutyczne zaburzeń metabolicznych”

Serdecznie zapraszamy do udziału w Repetytorium z diabetologii - Najnowsze zalecenia PTD 2015 r., które odbędzie się w dniach 6-7 lutego 2015 roku w Krakowie.

...

więcej Repetytorium z diabetologii - Najnowsze zalecenia PTD 2015 r.

Serdecznie zapraszamy na Jesienne Repetytorium z Kardiologii i Hipertensjologii, które odbędzie się w Warszawie 10 października 2015 roku.

...

więcej Jesienne Repetytorium z Kardiologii i Hipertensjologii - Warszawa

Serdecznie zapraszamy na Letnie Repetytorium z Kardiologii i Hipertensjologii, które odbędzie się w Gdańsku w dniach 13-14 czerwca 2015 roku.

...

więcej Letnie Repetytorium z Kardiologii i Hipertensjologii - Gdańsk

Serdecznie zapraszamy na Wiosenne Repetytorium z Kardiologii i Hipertensjologii, które odbędzie się w Poznaniu 28 marca 2015 roku.

...

więcej Wiosenne Repetytorium z Kardiologii i Hipertensjologii - Poznań

Serdecznie zapraszamy na Zimowe Repetytorium z Kardiologii i Hipertensjologii, które odbędzie się w Katowicach 21 lutego 2015 roku.

...

więcej Zimowe Repetytorium z Kardiologii i Hipertensjologii - Katowice

Konferencja odbędzie się w sobotę, 17 Stycznia 2015 , Hotel Scandic (naprzeciwko dworca PKP w Gdańsku), Podwale Grodzkie 9.

...

więcej Okulistyka w praktyce lekarza rodzinnego SEKSTANS 17 stycznia 2015 r

W publikacji przedstawiono propozycję schematów badań kontrolnych po leczeniu w najczęstszych nowotworach litych u dorosłych.

...

więcej Badania kontrolne po leczeniu w najczęstszych nowotworach litych u dorosłych

Katedra Medycyny Rodzinnej GUMed, Polskie Towarzystwo Lekarskie, POKLR, Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej, zapraszają na kolejną konferencję szkoleniową Programu Kształcenia Ustawicznego„SEKSTANS”

...

więcej Rak jelita grubego w praktyce lekarza rodzinnego - 29.11.2014 r. w Sopocie